ENGELSİZ ODTÜ TOPLULUĞU


Engelsiz ODTÜ Topluluğu 2014 - 2015 Yılı Sonbahar Dönemi Tanışma Toplantısı ve İşaret Dili Kurası

Engelsiz ODTÜ Topluluğu 2014 - 2015 yılı sonbahar dönemi tanışma toplantısı ve İşaret Dili kurası 30 Eylül Salı günü yapılacaktır. Güzel bir dönem bizi bekliyor :)

İlgilenen herkesi tanışma toplantımıza bekliyoruz. Lütfen arkadaşlarınızı da davet etmeyi unutmayınız.Tarih: 30 Eylül 2014
Saat: 18:00
Yer: Fizik Bölümü P1 Amfisi


Engelsiz ODTÜ Topluluğu 2014-2015 Yılı Güz dönemi İşaret Dili Kurası Tanışma Toplantımızda Yapılacaktır!!


* Talep yoğunluğu nedeniyle eğitimi alacak kişiler 30 Eylül Salı günkü toplantıda kurayla belirlenecektir. E-posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir!

* Bu dönem salı ve çarşamba günleri olmak üzere toplamda 2 ayrı eğitim verilecektir. Eğitimlerin içeriğinde hiçbir fark yoktur. 2 gün için ayrı ayrı kura yapılacaktır. Katılımcılar kendi programlarına hangi grup uygunsa onun kurasına katılacaktır. İki kuraya da katılım mümkündür.

* İlk kurada yedekte olan kişi ikinci kurada asil olarak çıkarsa ikinci kuradaki sonucu geçerli sayılacak olup ilk kurada boşalan yer için yeni bir kura yapılmayacaktır.

* Her grup 20 kişiden oluşacaktır. Ayrıca 2 grup için 5'er kişilik yedek oluşturulacaktır. Yedeklerin ilk derse gelmeleri şiddetle tavsiye edilir. İlk haftaki derse gelmeyen asillerin yerine yedeklerden kurada çıkma sırasına göre derse alım yapılacaktır.

* Derslere %70 katılım zorunluluğu vardır. Eğitimi alacak kişilerin Kültür İşleri'nde Engelsiz ODTÜ Topluluğu'na üye olmaları gerekmektedir. Dönem sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olanlara katılım belgesi düzenlenecektir. Bu 3 koşuldan herhangi birisini sağlayamayanlara katılım belgesi verilmeyecektir.

*Ders ücreti ilerleyen günlerde duyurulacaktır.


* Eğitim 10 haftadır.

* Dersler salı günkü grup için 14 Ekim'de, çarşamba günkü grup için 15 Ekim'de başlayacaktır.

Eğitmenlerimiz: Bülent TEKİN, Gizem AKTAŞ
Eğitim Saatleri: 18:15-19:45


İletişim: eot@metu.edu.tr